Verification Engineer - Sistema Nacional de Empleo . com

Verification Engineer

836
COMPARTIDOS

(León, España)

Přidej se k našemu 6 ti člennému, testerskému týmu, který je součástí firmy působící v oblasti mobile messaging, artificial intelligence a machine learning. Přihlaš se nebo mi napiš email pro podrobnější informace.

JOB DESCRIPTION

Budeš mít na starost automatizované testování u více produktů jako Xtend (flexibilní platforma sloužící k vývoji sms služeb), Message Controller (automaticky přepíná mobilní sítě tak, aby byla zabezpečena nejvyšší kvalita hlasu), Spam Shield (blokuje nechtěné sms reklamy) a další. Rovněž, se budeš moct podílet na tvorbě nových produktů.

Specifikace

Náplň práce

Automatizace, design, testování a tvorba produktů

Placená dovolená

ANO

IČO

NE

Part-time

NE

Home office

ANO

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

NE

Výhody na pracovišti

✅Malý tým

✅Žádný dress Code

✅Parkovací místo u společnosti

CANDIDATE PROFILE

Co musíš umět:

✅Linux

✅Skriptovací jazyk (nejlépe Python nebo TLC)

✅Znalost TCP/IP

✅Komunikativní angličtina (úroveň B2)

WE OFFER

✔️25 dní dovolené

✔️Flexibilní pracovní doba

✔️3 sick days

✔️Home office

✔️Kurzy angličtiny

✔️Stravenky 100 Kč

✔️Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně

✔️1500 Kč příspěvek na penzijko

✔️50 000 Kč za doporučení kandidáta

✔️Posilovna

✔️Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

Fecha de publicación: 16/03/2020